United v poháru končí

04.02. Leeds včera nestačil na prvoligový Tottenham a zůstal tak před branami osmifinále.

United sice vůbec v zápase s jasně silnějším a zkušenějším týmem nepropadl a po remízovém prvním poločasu, kdy se trefil poprvé Defoe a na 1:1 vyrovnával Luciano Becchio to nevypadalo s náma tak zle. Druhá půle už byla úplně o něčem jiným. Spurs měli míč na svých kopačkách a kontrovali hru, opět skvěle zachytal Ankergren. Díky němu se trefil ve druhém poločase Defoe dvakrát a hattrickem stanovil tak skóre na konečných 3:1 pro Spurs.

V tomto zápase se potvrdilo, že Leeds určitě má na druhou nejvyšší ligu a v F.A. Cupu neudělal žádnou ostudu a fanoušci i celý realizační tým, můžou podle mě být spokojeni s výkonama v poháru.

Sestavy:
United: Ankergren, Bromby, Michalik, Naylor, Hughes (76' White), Snodgrass, Howson, Doyle, Johnson (86' Growe), Becchio (86' Grella), Beckford.
Spurs: Gomes, Ćorluka, Bassong, Dawson, Bale, Bentley, Huddlestone, Kranjčar, Jenas, Defoe, Crouch.

Hráč utkání podle nás: Hráčem utkání bych zvolil brankaře Anekergrena. Chytil spoustu šancí Spurs a právě jeho výkon, byl alespoň podle mě nejlepší ze všech.

Autor: Tomáš | Čas: 04.02.2010 15:22