United opět venku nevyhráli

07.02. Leeds opět nevyhrál, tentokráte nestačil na 20. Hartlepool, který dokázal dvakrát dorovnat skóre.

První branka nenechala na sebe moc dlouho čekat a ve 23.minutě krásnou střelou z velkého vápna a otevřel tak skóre další střelec, tentokráte Luciano Becchio. Tento stav vydržel do druhého poločasu. Ale v ní se děli věci. Nejdříve vyrovnal v 71.minutě se trefil další kanonýr tentokráte hostů Adam Boyd a stav byl vyrovnaný. Po tomto gólu, měl velkou šanci Michalík, ale nastřelil pouze břevno. Ale nakonec branku vstřelil o sedm minut později opět Luciano Becchio a stanovil tak skóre na 2:1. Ovšem v nastaveném čase, přesněji v 93. minutě vyrovnal Antony Sweeney a přispěl tak velkou měnou k dělbě bodů.

Sestavy

Hartlepool: Flinders, Austin, Collins, Hartley, Humphreys (57.Jones), Liddle, Monkhouse, Sweeney, Gamble, Boyd, Larkin (46.Behan)

Leeds: Ankergren, Bromby, Naylor, Michalík, Lowry, Gradel, Doyle, Howson, McSheffrey (86.Johnson), Becchio, Beckford (46.Snodgrass)

Branky: 71' Boyd, 90+3' Antony Sweeney–23' a 78' Luciano Becchio

Hráč utkání podle nás: Hráčem utkaní bych zvolil Becchia, jednoduše řečeno, dal dvě branky a pomohl tak United, alespoň k remíze.

Autor: Tomáš | Čas: 07.02.2010 17:33