Report: Leeds 4:1 Milton

24.04. Leeds si dnes hladce poradili s Miltonem a pořád tak mají šanci na přímý postup do Championship.

United byly celý první poločas jasně lepším celkem a také to dokázali potvrdit v proměněných šancí. Zatímco Leeds dali dvě branky. Milton jenom jednu. Pojďme ale pěkně po pořádku.

Leeds začal pěkně z ostra už ve 13.minutě se radoval z branky domácí Luciano Becchio, který tak poslal Leeds do náskoku. O šest minut později dokázal ještě vyrovnat hostující Lewington a vše začalo pěkně od znova. Leeds měl šanci hodně a jednu z nich dokázali hráči Leedsu dát ještě do poločasu.  Trefil se Max Gradel ve 33.minutě. Poté přišlo hodně vyhrocených pár minut a také jedna červená. Za Milton jí dostal ve 43.minutě Doumbe. Do kabin se šlo tak za stavu 2:1.

Druhý poločas měli opět ve svých rukách Leeds a opět dokázali vstřelit dvě branky. Druhý poločas byl také více vyhrotěnější a ostrých zákroků přibývalo. Dvě červené karty uviděli hráči Miltonu.

Do 80.minuty Leeds bránil s přehledem svůj náskok a měl i několik šancí. Jednou z nich byl i samostatný únik Jermaina Beckforda, ten brankou neskončil. Beckford si zpravil chuť o něco později v 80.minutě dal totiž krásnou brankou vedení Leedsu už 3:1. Poté přišla v 85.minutě druhá červená. Viděl jí miltonský hráč Mccracken.  Z následujícího pokutového kopu se trefil už v 86.minutě opět Beckford, 4:1 pro Leeds. Další červená karta přišla už v nastavení druhé půle, viděl jí hostující hráč Leven.

Branky: 13' Becchio, 33' Gradel, 80' a 86' z penalty Beckford - 19' Lewington.