Report: Charlton 1:0 Leeds

01.05. Dnes naši borci sice prohráli, ale tolik nás to mrzet nemusí. Andy Robinson a Ian Moore v barvách Tranmere totiž porazili svými  góly Millwall a když příští týden vyhrajeme. Tak je to jasné POSTUPUJEME !

United nehráli první poločas vůbec špatně. Naopak měli pár velkých šancí, kterých mohli využít. Jednou z nich měl také Becciho, který se dostal sám před golmana, ten ho ale vychytal. Následovala odpověď od Charltonu. Útočník vypálil krásnou ránu, kterou ovšem zníčil brankař United. Po jedné šance na obou stranách skončil první poločas a do kabin se šlo za otevřeného stavu 0:0.

Ve druhém poločase měli více ze hry domácí tým. Častěji drželi míč a měli i více šancí. Útočník Forster se dostal úplně sám před brankaře, ale skvělý Higgs ho vychytal. Poté se do šance zase dostali domácí. Nebezpečně vystřelil Burton. V 87.minutě se dočkali aktivnější domácí tým gólu. Po střele Racona si vlastní gól po teči vstřelil Kilkenny. Leeds už v závěru nenašel síly na to, aby zápas alespoň zremízoval a tak po smolné prohře Leeds ztrácí důležité body.

Branky: 87' Killkeny (Vlastní gól)
Sestavy
Charlton: Randolph, Richardson, Dailly, Borrowdale, Sam Sodje , Semedo, Sam, Bailey, Racon (68' Ried), Burton (68' A. Sodje), Forster (68' Mooney).
Leeds: Higgs, Hughes (84' Grella), Naylor, Collins, Lowry, Snodgrass (64' Beckford), Doyle (74' Watt), Kilkenny, Johnson, Becchio, Gradel.
Rozhodčí: L.Probert

Autor: Tomáš | Čas: 01.05.2010 18:08