Postup do finále slaví Millwall a Swindon

19.05. Je to tak. Po prvních semifinálových utkání je jasné, kdo bude hrát finále baráže o Championship a kdo doplní Norwich a Leeds.

Millwall svoje utkání vyhrálo docela hladce. S Huddersfieldem neměly hráči Millwallu příliš mnoho práce a vyhráli 2:0.

Millwall hrál doma a lidí přišlo ani nemnoho, ale fandily hodně hlasitě. První branka přišla ze začátku utkání. Útočník Morison se dostal na malé vápno a když vystřelil k tyči bylo jasné, že to bude branka, 1:0 pro Millwall. Další branka přišla až v závěru v 83.minutě se trefil Robinson a postupujícím bylo rozhodnuto.

To druhé finále bylo zcela opačné a hrálo se až do poslední minuty. Nakonec se radovaly hráč ze Swindonu, díky prvnímu zápasu. Tento zápas totiž skončil remízou 2:2 a 4:5 po penaltách. Musím se přiznat, že tento zápas jsem neviděl a branky dávali. Ve 27.minutě si dal vlastní branku Ferry a Charlton vedl 1:0. Další branku přidali druhou branku v nastavení prvního poločasu, trefil se Mooney 2:0. Ale druhý poločas začaly hrát i hosté a branky se dočkaly v 74.minutě se trefl Ward a poslal tak týmy do prodloužení, poté na pokutové kopy. Kde se radoval Swindon.

Autor: Tomáš | Čas: 19.05.2010 14:04