Leeds zase nevyhrál

16.4 Leeds hrál dnes od 16:00 doma proti Watfodrdu a byl považován za favorita. Bohužel Whites doma jen remízovali 2:2.

První poločas shledával šance na obou stranách. Za Leeds nebezpečně pálil Gradel a LIchaj. Watford měl největší šanci ve dvacáté minutě, ale Kasper Schemeichel vše zachránil. Po první třičtvrtě hodině se vstupovalo do kabin za nerozhodného stavu 0:0.

Běžela sedmdenástá druhá minuta a Barry Bannan centroval míč do vápna. Ve vápně byl nejaktivnější Lucianno Becchio, který hlavou poslal míč za vycházející hvězdu anglické reprezentace Scotta Loacha. O pět minut později srovnal pěknou střelou Hodson.Hosté se dokonce dostali do vedení. V osmdesáté šesté minutě Watford poslal do jednobrankového náskoku Andy Weimann.

O dvě minuty později zahrával Leeds rohový kop, po kterém si hostující Deeney poslal míč podél Loacha do vlastní sítě. Zápas na Elland road zkončil spravedlivou dělbou bodů.