Leeds opět nevyhrál

16.02. Whites opět nevyhráli. Tentokrát dokonce prohráli na Elland Road nad 12.Walsallem, který porazil Leeds 1:2.

Leeds opět doplatil na neproměné šance a první poločas tak skončil 0:0.

V tom druhým hrál Leeds horší fotbal než jeho soupeř a hned z úvodu druhého poločasu. Hned po příchodu si vyměnili mí středový hráči Walsallu, kteří nakonec poslali míč na útočníka Mattise a ten se z malého vápna nemýlil 0:1. Tento stav nevydržel moc dlouho. O 8.minut později se trefila domácí posila Gary McSheffrey a skóre v 54.minutě bylo 1:1 a zápas byl otevřený. Do 81.minuty se hrálo spíše ve středu hřiště a nešlo se skoro vůbec dopředu. Ale právě v 81.minutě přišla druhá branka Walsallu, kterou dal McDonald. Na tuhle branku Leeds i přes velký nápor nedokázal vyrovnat a Whites se tak hodně propadávají. Alespoň jedna dobrá zpráva je, že nastoupil Jermaine Beckford od začátku a vydržel do konce zápasu.

Branky: 54' McSheffrey-46' Mattis, 81' McDonald

Sestavy
Leeds: Ankergren, Crowe, Bromby, Naylor, Lowry, Snodgrass (60' Gradel), Kilkenny (75' Howson), Johnson, McSheffrey, Beckford, Becchio (60' Grella).
Walsall: Ince, Vincent, Taundry, McDonald, Westlake, Richards, Till, Mattis, Gray, Nicholls, Deeney.

Rozhodčí: J. Singh

Hráč utkání podle nás: Hráč utkání byl pro mě dnes Gary McSheffrey. Nový hráč vstřelil branku a také hodně v záloze pomáhal. Na pravé straně byl hodně aktivní a krásně centroval. Jen tak dál.

Autor: Tomáš | Čas: 16.02.2010 22:56