Leeds 2:0 Colchester

30.01. Leeds dnes v podvečer dokončil vítězný zápas a odváží si tři body za výhru 2:0 nad Colchesterem a doufejme, že United prolomí navždy v této sezóně nemohoucnost dát branku. Obě branky za domácí dal kanonýr Jermaine Beckford a potvrdil tak roli snajpra. První branku dal ve 38.minutě sice z penalty, ale také se počítá. Druhou branku dal v 55.minutě po nádherné akci celého týmu. Doufejme, že bude takovýhlech zápasů v Leauge One i v příštích letech více, protože United dnes hrály skvěle. Do zápasu nastoupily obě dvě posily, od začátku utkání McSheffrey, kterého vystřídal v 82.minutě Gradel. Nastoupil také slovenský legionář Lubomír Michalík.

Branky: 38.minuta Jermaine Beckford (z pen) a v 55.minutě

Hráč zápasu podle nás: Hráč utkání se stal Jermaine Beckford, přeci jenom odběhal toho nejvíce a dal dvě branky. Jen tak dál Jermaine!

Sestavy

Leeds: Ankergren, Bromby, Naylor, Michalik, Lowry (71' Johnson), Snodgrass, Doyle, Howson, McSheffrey (82' Gradel), Beckford, Becchio.

Colchester: Williams, Ifil (56' Odeyai), Heath, Okuonghae, Tierney, White, O'Toole, Wordsworth, Izzet, Platt (74' Gillispie), Lisbie (77' Elito).

Autor: Tomáš | Čas: 30.01.2010 18:02