Druhé barážové utkání

16.05. Play Off o Championship je už v plném proudu a včera své utkání odehráli domácí hráči Huddersfieldu Town a hostující hráči Millwallu.

Zápas byl plný šancí, respektivě plných promarněných šancí. Jednu z těch větší v prvním poločase měli domácí hráč Huddersfieldu. Útočník Jordan Rhodes byl sám před brankařem hostí, ale mezi tři tyče se netrefil. Millwall nezůstával pozadu a na konci druhé půle, přesněji ve 44.minutě vypálil nádherně Trotter, ale proti byla tyč domácí branky.

Ze druhé půle si už hráči svojí aktivitu moc nepřevzali a z dobrého zápasu se stala normální hra ve třetí Anglické lize. Dlouhé nakopávané míče směrem k brance, kde míč braly obránci, ale i přesto měl velkou šanci Millwall. Morison v 79.minutě si vytvořil dost času na střelu z malého vápna ovšem se mu do cesty postavil jeden z hostujících hráčů. Town's Team si ve druhém poločase nevytvořil žádnou vyloženou šanci. A tak zápas skončil 0:0 a do Championship může postoupit Huddersfield i Millwall.