Report: Leyton 1:1 Leeds

13.02. Whites dnes odehrály zápas v Leytonu na Matchroom Stadium a zápas to pro ně byl šťastný i když nebyl výherní. Leeds nehrál, jak  by chtěl a Leeds si připisujou další remízu venku 1:1 i když branku nevstřelili.

Leeds hrál dnes na svoje kvality doslova špatně a v prvním poločase si nedokázal vytvořit ani jedinou vážnější šanci, asi také kvůli tomu, že nenastoupil Jermaine Beckford.

Druhý poločas už se hrál už konečně ve větším tempu, ale stejně si svěřenci Simona Graysona vytvořili jednu vážnější šanci za celý druhý a první poločas. A dokonce i inkasovali sedm minut před koncem dal branku za domácí Tamika Mkandawire. Vypadalo to, že se už nic nestane a Leyton si dojde pro šokující vítězství, ale v 95 minutě si dal vlastní branku Charlie Daniel a stanovil tak skóre na 1:1. Do zápasu nastoupil Neil Kilkenny naopak nenastoupil Slovák Lubomír Michalík.

Branky:  83' Tamika Mkandawire–90+5' vlastní Charlie Daniel.

Sestavy

Leyton: Jones, Purches, Chorley, Mkandawire, Jarvis, Adams, Chambers, Thornton (63' Smith), McGleish (54' Tehoue), Demetriou, Daniel.

Leeds: Ankergren, Crowe, Naylor, Bromby, Lowry, Snodgrass (87' White), Kilkenny (84' Howson), Johnson, McSheffrey, Becchio, Gradel (75' Grella).

Hráč utkání: Dnes jsem zvolil hráče utkání Bradleyho Johnsona. Bylo ho na hřišti hodně cítit, nevypustil žádný souboj.

Autor: Tomáš | Čas: 13.02.2010 20:38