Report: Leeds 2:1 Bristol Rovers

09.05. Leeds oslavuje postup zpátky do Championship. Včera v podvečer totiž porazili svěřenci Simona Graysona Bristol Rovers 2:1 a i přesto, že Millwall také vyhrál ve Swindonu 3:2 slaví postup!!!

První poločas

První netak povedená půle od Leedsu dopadla nakonec dopadla dobře. Více ze hry, měly totiž Rovers a měly i více šancí. Jednou z nich byla delokonosná střela Kuffora, ale Higgs vyrazil na roh. Leeds si vypracoval první šanci až v závěru poločasu. Sám před brankou se objevil Becchio, ale brankař hostí tuto šanci zastavil. První poločas skončil 0:0.

Druhý poločas

Druhá půle přinesla hned z úvodu první branku v zápase a ta nás příznivce Leedsu nemohla těšit. Ve 47.minutě se totiž překrásně trefil Duffy a Higgs neměl šanci. V tuto dobu se sen o postupu Leedsu pomalu rozplýval. Ale od tohoto gólu začal konečně Leeds hrát a vypracovával si šance. Střílel a přebíral kontrolu nad hrou a odměnou toho byla branka Howsona v 59 minutě, když se dostal na malé vápno a nedal Andersonovi šanci, 1:1. Další branka nenachala na sebe dlouho čekat v 63.minutě se trefil Beckford a poslal Leeds do druhé nejvyšši Anglické Ligy. Nic více se toho v zápase nestalo a Leeds slaví po třech letech návrat do Championship.