První barážové utkání

14.05. První barážové utkání bylo na programu už dnes. Mezi sebou si to rozdali o přímý postup domáci hráči ze Swindonu a hostující hráči z Charltonu.

Dlouho se hrálo bez změny skóre a zápas byl většinou nůdný a nepříliš záživný. Ve druhé půli to ovšem už neplatilo a začly padat i branky. A radost měli především domácí fanoušci, kteří se mohli radovat z branky v 52' minutě využil centr Austin a skóre bylo 1:0. Přesně o osm minut později, tedy v 60' minutě se trefil další domácí hráč. Na krásnou střelu Warda nestihl brankař hostí zareagovat a skóre bylo 2:0. Tento stav ovšem také nevydržel příliš dlouho a teď se mohli radovat fanoušci Charltonu. V 65' minutě šel sám na branku Burton a ten samostatný průnik provedl nejlépe jak mohl a skóre bylo 2:1 pro domácí

Tímto výsledkem zápas skončil a i přes výhru domácích, jsou oba kluby před druhým mačem na stejné pozici. Postoupit může každý.