Grayson není spokojen jen s bodem

15.02. Šéf Leedsu Simon Grayson byl zklamán po zápase s Leytonem Orient, protože Whites jenom remízovaly 1:1.

Leeds je v době, kde ho zužují velká zranění, tou největší je zranění Jermaina Beckforda, ale také ho mrzí, že soutěž ve které dominuje od začátku a byl hodně dlouho první tak, že se teď sestoupil na druhou příčku.

Grayson řekl: " Jsem zklamaný, protože jsme hráli hodně dobře, zejména v první polovině roku. Teď nedáváme branky a skoro furt jenom remízujeme, dostaneme nebo dáme branku až okolo 80.minuty, což je špatné.

" V každém zápase máme v prvním poločase plno šancí, ale skoro vždycky je pokaždé skóre 0:0. Máme hodně střel, ale skoro žádná nemíří do brány. Z toho jsem hodně zklamaný.

" Udělali jsme totéž v utkaní proti Leytonu. Ale fotbal je zvlášní hrá. Dáde branku a jste najednou pod velkým tlakem, bohužel my tu vyrovnávací branku skoro vždycky dostanem. "

Autor: Tomáš | Čas: 15.02.2010 17:29